1.Həm yük maşını, həm də avtomobil keçidi;
2. Pnevmatik əyləc;
3. Böyük təkər yükləmə üçün pnevmatik qaldırıcı;
4. Özünü kalibrləmə;
5. Balanssız optimallaşdırma funksiyası;
6. Ölçmələr düym və ya millimetrlə, oxu qram və ya unsiya ilə;
| Motor gücü | 0.55kw/0.8kw |
| Enerji təchizatı | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Çərçivənin diametri | 305-615 mm/12”-24” |
| Çuxur eni | 76-510 mm”/3”-20” |
| Maksimum təkər çəkisi | 200 kq |
| Maksimum təkər diametri | 50”/1270 mm |
| Balanslaşdırma dəqiqliyi | Avtomobil ±1 q Yük maşını ±25 q |
| Balanslaşdırma sürəti | 210 dövr/dəq |
| Səs-küy səviyyəsi | <70dB |
| Çəki | 200 kq |
| Paket ölçüsü | 1250*1000*1250mm |
| 20 düymlük bir konteynerə 9 ədəd yüklənə bilər | |
Təkər dinamik olaraq balanslaşdırılmadan əvvəl hansı hazırlıqlar görülməlidir?
1. Təkərləri təmizləyin və yoxlayın. Təkərin protektorunda daş olmamalıdır. Əgər varsa, onları tornavida və ya digər alətlərlə çıxarın. Qovşaqda çöküntü yığılmamalıdır, əgər varsa, onu bir parça ilə silin.
2. Təkər təzyiqini yoxlayın. Təkər təzyiqi standart dəyərdə olmalıdır. Təkər təzyiqinin standart dəyərini sürücü oturacağının qapı çərçivəsində, adətən 2,5 barda tapmaq olar.
3. Təkərdəki orijinal dinamik balans bloku tamamilə çıxarılmalıdır.
Təkər balanslaşdırıcısından neçə dəfə istifadə edirsiniz? Əgər üç dəfədən çox düzəldilməyibsə, səbəb nədir?
Ümumiyyətlə, təkəri bir və ya iki dəfə düzəldə bilərsiniz. Nadir hallarda, təkəri üç dəfə düzəltmək olar. Təkəri üç dəfədən çox işlətdikdən sonra təkər hələ də təmir olunmazsa, təkər və təkər mərkəzi düzgün yığılmamış ola bilər və ya təkərdə təkər möhürləyici maye və düşən əşyalar kimi çirklər ola bilər. Sonra bu hissələri yoxlayın və yenidən cəhd edin.