1. 17 düymlük rəngli LCD ekran, rahat interfeys, sadə əməliyyat;
2. Çəkilərin yerini lazer yerləşdirmə ilə daha dəqiq yapışdırın;
3. Xüsusi disklər üçün müxtəlif balans rejimi;
4. BÖLMƏ funksiyası;
5.OPT optimallaşdırma funksiyası;
6. Ağıllı avtomatik kalibrləmə funksiyası;
7. Xəta diaqnostikası funksiyası və ekran diaqnozunu təklif edir;
8. IVECO diskləri ilə ölçülə bilər;
9. Jantların en ölçüsünün avtomatik ölçülməsi.
| Motor gücü | 0.3kVt |
| Enerji təchizatı | 110V/230V, 1ph, 50/60hz |
| Çərçivənin diametri | 10”-25” |
| Çuxur eni | 1”-17” |
| Maksimum təkər çəkisi | 143 funt/65 kq |
| Maksimum təkər diametri | 43 düym/1100 mm |
| Maksimum təkər eni | 21 düym/530 mm |
| Balanslaşdırma sürəti | ≤140 dövr/dəq |
| Dövr müddəti | 15 saniyə |
| Balanslaşdırma dəqiqliyi | 0.05 unsiya/1 q |
| Paket ölçüsü | 1520*1020*1450mm |
Bu, təkərin mərkəzdənqaçma qüvvəsini minimuma endirmək, təkərin anormal aşınmasını azaltmaq və təkərin rahat işləməsini təmin etmək üçün bir maşındır.
İstifadə qaydası: Maşındakı rəqəmləri təkər modelinə uyğun olaraq tənzimləyin. Məsələn, təkər 185/60 R14-dür, 185 təkərin eni. Balanslaşdırıcının solundakı ilk düymə eninə uyğun olaraq tənzimlənməlidir. 60 təkərin aspekt nisbətidir. Ortadakı düymə sıxacın ölçülməsi üçün istifadə edilə bilər və təkər modelinə uyğun olaraq da tənzimlənə bilər. 14 düymlük halqa diametri. Sağdakı düymə təkərin halqasından məsafəni müəyyən etmək üçün balanslaşdırıcı maşındakı xətkeşi çəkə bilər. Müxtəlif növ balanslaşdırıcı maşınlar fərqli ola bilər və konkret əməliyyat təlimat kitabçasına uyğun olaraq yerinə yetirilməlidir.