1. Məsafənin ölçülməsi;
2. Öz-özünə kalibrləmə; LED rəqəmsal ekran
3. Balanssız optimallaşdırma funksiyası;
4. Motosiklet təkər balansı üçün əlavə adapter;
5. Ölçmələr düym və ya millimetrlə, oxu qram və ya unsiya ilə;
| Motor gücü | 0.25kw/0.35kw |
| Enerji təchizatı | 110V/240V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Çərçivənin diametri | 254-615mm/10”-24” |
| Çuxur eni | 40-510 mm”/1.5”-20” |
| Maksimum təkər çəkisi | 65 kq |
| Maksimum təkər diametri | 37 düym/940 mm |
| Balanslaşdırma dəqiqliyi | ±1 q |
| Balanslaşdırma sürəti | 200 dövr/dəq |
| Səs-küy səviyyəsi | <70dB |
| Çəki | 134 kq |
| Paket ölçüsü | 980*750*1120 mm |
Təkər və disk bir yerə yığıldığı müddətcə bir sıra dinamik balans tənzimləmələri tələb olunur. Diskin dəyişdirilməsi və ya köhnə təkərin yenisi ilə əvəz edilməsi üçün olsun, heç bir şey dəyişdirilməsə belə, təkər yoxlama üçün diskdən çıxarılır. Disk və təkər ayrıca yenidən yığıldığı müddətcə dinamik balanslaşdırma tələb olunur.
Diskləri və təkərləri dəyişdirməklə yanaşı, adi vaxtlarda da daha çox diqqət yetirməlisiniz. Sükan çarxının titrədiyini görsəniz, əvvəlcə dinamik tarazlığın anormal olub olmadığını yoxlamalısınız. Bundan əlavə, diskin deformasiyası, təkər təmiri, təkər təzyiqinə nəzarət modulunun quraşdırılması və müxtəlif materiallardan hazırlanmış klapanların dəyişdirilməsi kimi amillər dinamik tarazlığa təsir edəcək. Təkərin normal istifadəsini təmin etmək üçün bir sıra dinamik tarazlıq işləri aparmaq tövsiyə olunur.