1.Kaliper məsafəni ölçə bilər
2. Öz-özünə kalibrləmə balanslaşdırma funksiyası ilə
3.Tire balansının optimallaşdırılması
4. Motosiklet təkərinin adapter ilə balanslaşdırılması isteğe bağlıdır
5. Düymdən millimetrə və qramdan unsiyaya çevirmə funksiyası ilə təchiz olunub
6. Təkmilləşdirilmiş balans şaftı, yaxşı sabitlik, hər növ düz təkər ölçmələri üçün uyğundur.
| Motor gücü | 0.25kw/0.32kw |
| Enerji təchizatı | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Çərçivənin diametri | 254-615mm/10”-24” |
| Çuxur eni | 40-510 mm”/1.5”-20” |
| Maksimum təkər çəkisi | 65 kq |
| Maksimum təkər diametri | 37 düym/940 mm |
| Balanslaşdırma dəqiqliyi | ±1 q |
| Balanslaşdırma sürəti | 200 dövr/dəq |
| Səs-küy səviyyəsi | <70dB |
| Çəki | 112 kq |
| Paket ölçüsü | 1000*900*1100mm |
Avtomobilin təkərləri yüksək sürətlə fırlandıqda, dinamik bir tarazlıq pozğunluğu yaranacaq və bu da sürücülük zamanı təkərlərin və sükanın titrəməsinə səbəb olacaq. Bu fenomenin qarşısını almaq və ya aradan qaldırmaq üçün dinamik şəraitdə əks çəkini artırmaqla təkərin hər bir kənar hissəsinin tarazlığını düzəltməsi lazımdır.
Əvvəlcə təkəri fırlatmaq üçün mühərriki işə salın və balanssız parametrlərə görə, təkərin pyezoelektrik sensora bütün istiqamətlərdə təsir etdiyi mərkəzdənqaçma qüvvəsi elektrik siqnalına çevrilir. Siqnalın davamlı ölçülməsi yolu ilə kompüter sistemi siqnalı təhlil edir, balanssız miqdarın ölçüsünü və parametrin minimum mövqeyini hesablayır və onu ekranda göstərir. Minimum balanssızlıq tələbini ödəmək üçün sistemdəki sensor və A/D çeviricisi yüksək həssaslıqlı və yüksək dəqiqlikli məhsullardan istifadə etməlidir. Beləliklə, sistemin hesablama sürəti və sınaq sürəti yüksək olmalıdır.