1. Quraşdırmağa ehtiyac yoxdur, istifadə üçün daşına bilər
2. Toz örtüyü
3. Əl ilə buraxma, sadəcə istifadə edin
4. Sürətli təmir üçün istifadə olunur, məsələn, dayaq üçün sürətli təmir, mühərrik yağının dəyişdirilməsi və s.
5. Həddindən artıq istiləşmənin qarşısını almaq üçün alüminium mühərrik
6. Simli platforma, sinxronizasiyanı təmin edin
7. 120% tutumlu Dinamik yük mətni və 150% statik yük testi
8. Yağ sızmasının qarşısını almaq üçün İtalyan yağ möhürü
9. Təcili əl ilə açılan funksiyalı elektromaqnit klapan
10. Emalatxanada liftin daşınması üçün istifadə olunan portativ arabaya quraşdırılmış nasos.
11. elektrik və təhlükəsizlik təsdiqlənib
12. Maksimum möhkəmlik və sabitlik üçün ikiqat hidravlik silindrlər və qayçı dizaynı
13. Asanlıqla tənzimlənən 24 düymlük sürüşmə radiuslu qollar
14. Avtomatik iki mövqeli təhlükəsizlik kilidləri
| Məhsul Parametrləri | |
| Model № | CHSL2700 |
| Qaldırma qabiliyyəti | 2700KGS |
| Maksimum qaldırma hündürlüyü | 1200 mm |
| Minimum qaldırma hündürlüyü | 130 mm |
| Platforma eni | 1742 mm |
| Platforma uzunluğu | 1740 mm |
| Qalxma/Düşmə vaxtı | Təxminən 30-50-ci illər |
| Motor Gücü | 3.0kw-380v və ya 3.0kw-220v |
| Nominal yağ təzyiqi | 24MPa |
| Ümumi çəki | 450 kq |
Əl ilə kilidləmə açılması
Möhkəmləndirilmiş və qalınlaşdırılmış aktiv dəstək qolları
Dörd cüt yüksək və aşağı qab ilə
Əl ilə idarə olunan kiçik qoşqu
Gücləndirin və cəsarətlə okklüziyanı
S1: Siz fabriksiniz, yoxsa treydersiniz?
A: Biz istehsalçıyıq, öz fabrikimiz və mühəndisimiz var.
S2. Ödəniş şərtləriniz nədir?
A: T/T 50% depozit olaraq və toplu sifarişlər üçün çatdırılmadan əvvəl 50%. Balansı ödəməzdən əvvəl məhsulların və paketlərin şəkillərini sizə göstərəcəyik.
S3. Çatdırılma şərtləriniz nədir?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Zəmanət müddəti nə qədərdir?
A: Polad konstruksiya 5 il, bütün ehtiyat hissələri 1 il.