1. Aşağı tavan hündürlüyü üçün nəzərdə tutulmuşdur
2. Bu mini tipli əyilə bilən dayanacaq lifti məhdud hündürlük sahəsi üçün uyğundur; xüsusən də mənzilin zirzəmisində və ya künclərində.
3.2500 kq qaldırma qabiliyyəti, yalnız sedan üçün uyğundur
4.10 dərəcə əyilmə platforması
5. İkiqat hidravlik qaldırıcı silindrlər birbaşa ötürücü
6. Fərdi hidravlik güc bloku və idarəetmə paneli
7. Köçürülə və ya başqa yerə köçürülə bilər
8. Təhlükəsizlik və təhlükəsizlik üçün elektrik açarı
9. Operator açarı buraxdıqda avtomatik bağlanma
10. Seçiminiz üçün həm elektrik, həm də əl ilə kilidləmə
11. Nəqliyyat vasitəsinin aşkarlanması sensoru.
12. Səsli və işıqlı xəbərdarlıq sistemi.
13. Maksimum qaldırma hündürlüyü fərqli üçün tənzimlənir
14. Üst vəziyyətdə mexaniki yıxılma əleyhinə kilid
15. Hidravlik həddindən artıq yüklənmədən qorunma
16. Daha yaxşı parklanma üçün dalğa lövhəsi olan sinklənmiş platforma
| Məhsul Parametrləri | |
| Model № | CHPLB2500 |
| Qaldırma qabiliyyəti | 2500 kq/5500 funt |
| Qaldırma Hündürlüyü | 1800-2100 mm |
| Uçuş-enmə zolağının eni | 1900 mm |
| Kilidləmə Cihazı | Dinamik |
| Kilid açılması | Elektrikli avtomatik buraxma və ya əl ilə |
| Sürücülük Rejimi | Hidravlik İdarəetmə |
| Enerji təchizatı / Motor tutumu | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Park yeri | 2 |
| Təhlükəsizlik Cihazı | Düşməyə qarşı cihaz |
| Əməliyyat Rejimi | Açar açarı |
1. Peşəkar avtomobil dayanacağı lift istehsalçısı, 10 ildən çox təcrübəyə malikdir. Biz müxtəlif avtomobil dayanacağı avadanlıqlarının istehsalına, yenilənməsinə, fərdiləşdirilməsinə və quraşdırılmasına sadiqik.
2. 16000+ parkinq təcrübəsi, 100+ ölkə və bölgə.
3. Məhsul Xüsusiyyətləri: Keyfiyyəti təmin etmək üçün yüksək keyfiyyətli xammaldan istifadə
4. Yaxşı keyfiyyət: TUV, CE sertifikatlıdır. Hər proseduru ciddi şəkildə yoxlayır. Keyfiyyəti təmin etmək üçün peşəkar QC komandası
5. Xidmət: Satışdan əvvəl və satışdan sonra xüsusi xidmət zamanı peşəkar texniki dəstək.
6. Zavod: Çinin şərq sahilindəki Qingdao şəhərində yerləşir, Nəqliyyat çox əlverişlidir. Gündəlik tutumu 500 dəst.