Hidravlik tək dirəkli avtomobil qaldırıcıları uzunluğu və eni baxımından dəstəklənən platformadan istifadə etməklə dəstəklənir. Kompakt quruluş, kiçik sahə, yüngül çəki, daşınması asan, sabit işləmə. Yüksək keyfiyyətli nasos stansiyası və elektron komponentlər, mexaniki və hidravlik öz-özünə kilidlənən dayaqlardan istifadə etməklə, təhlükəsiz və etibarlıdır; təməl yoxdur, sadəcə birbaşa yerə quraşdırın.
1. Hidravlik idarə olunan, zəncirvari qaldırma sistemi.
2. Əl ilə kilidləmənin açılması.
3. Yellənən qolların yerdəki mövqeyi yarış avtomobillərinin dayanması üçün uyğundur.
4. Poliuretan davamlı vintli/sabit yastıqlar və pulsuz yüksək adapterlər.
5. Liftin iki seçimi var: sabit və hərəkətli, inteqrasiya olunmuş təkərli.
6. Bütün polad hissələr qumla təmizlənir, sonra korroziyaya qarşı astarla boyanır və üst örtük rənglə örtülür.
7. Alüminium qabıqlı mühərrik, sürətli istilik yayılması, yüksək səmərəlilik və uzun xidmət müddəti
8.CE sertifikatlıdır
9. Güclü istehsalçı, etibarlı. Seiko istehsalı, yüksək keyfiyyət.
| Məhsul Parametrləri | |
| Model № | CHSL2500 |
| Qaldırma qabiliyyəti | 2500 kq |
| Qaldırma Hündürlüyü | 1800 mm |
| Minimum Hündürlük | 140 mm |
| Qaldırma Vaxtı | 50-60-cı illər |
| Ümumi hündürlük | 2550 mm |
| Motor Gücü | 2.2kW-380v və ya 2.2kW-220v |
| Nominal yağ təzyiqi | 24MPa |
| Ümumi çəki | 850 kq |
arxa qol kilidi
Tək spiral + hündürləşdirilmiş qab
mobil avtomobil
mobil baza
ön qol kilidi
Plitələr qalın və davamlıdır.
Zavodda özəlləşdirmə, yüksək keyfiyyət və aşağı qiymət.
Məhsulun təkmilləşdirilməsi, davamlılığı.
Sabit qaldırma və asan işləmə.
Tam növlər və spesifikasiyalar, düşünülmüş satış sonrası xidmət
İstifadəçilərin ehtiyacları bizim hədəfimizdir