1. Əymə sütunu və pnevmatik kilidləmə montajı və sökülməsi qolu;
2. Altıbucaqlı mil yönümlü boru 270 mm-ə qədər uzanır və altıbucaqlıların deformasiyasının qarşısını effektiv şəkildə ala bilər; mil:
3. Ayaq klapanının incə quruluşu bütövlükdə sökülə bilər, sabit və etibarlı şəkildə işləyir və asan təmir olunur;
4. Avtomatik montaj və sökmə başlığı, işləməsi asandır; əsas şaftın pnevmatik kilidlənməsi sürətli və etibarlıdır:
5. Toxunmayan quruluş, təkərləri daha rahat montaj edə və sökə bilər;
6. Sürətli şişirdilmə üçün xarici hava çəni ilə, unikal ayaq klapanı ilə idarə olunur və pnevmatik cihaz üçün əl ilə saxlanılır; (isteğe bağlı)
7. Geniş, alçaq profilli və sərt təkərlərin verilməsi üçün pnevmatik köməkçi qolu ilə.
| Motor gücü | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Enerji təchizatı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum təkər diametri | 41"/1043mm |
| Maksimum təkər eni | 14"/360 mm |
| Daxili sıxac | 12"-24" |
| Hava təchizatı | 8-10 bar |
| Dönmə sürəti | 6 dövr/dəq |
| Muncuq qırıcı qüvvə | 2500 kq |
| Səs-küy səviyyəsi | <70dB |
| Çəki | 419 kq |
| Paket ölçüsü | 860*1330*1980 mm |
| 20 düymlük bir konteynerə 8 ədəd yüklənə bilər | |
Çənələr açıla və ya bağlana bilməz:
Hava sızmasının olub olmadığını yoxlayın, beş tərəfli klapan nüvəsinin pedal çəngəlindən sıçradığını yoxlayın, əgər yuxarıdakılar normaldırsa, fırlanan paylama hesabat klapanında heç bir üfürmənin olub olmadığını yoxlayın, fırlanan paylama hesabat klapanını kiçik silindrə birləşdirən hava borusunu çıxarın və pedala quraşdırın. Üstünə basmadığınız və ya tam basmadığınız zaman, fırlanan hava paylama klapanını kiçik silindrə birləşdirən hava borusundan yalnız birində hava çıxır. Hər halda, iki hava borusunun eyni anda hava çıxarmaması fenomeni fırlanan hava paylama klapanının üfürməsidir. Yuxarıdakı komponentlər problem yaratmırsa, caynaq hissəsini, caynaq oturacağının deformasiyaya uğradığını və ya ilişdiyini, kvadrat fırlanan masanın ilişdiyini, kvadrat fırlanan masanın ilişdiyini, kvadrat fırlanan masanın sancağının düşüb-düşmədiyini yoxlayın.