1. Əymə sütunu və pnevmatik kilidləmə montajı və sökülməsi qolu;
2. Altı oxlu boru 270 mm-ə qədər uzanır, altı oxlu boruların deformasiyasının qarşısını effektiv şəkildə ala bilər;
3. Ayaq klapanının incə quruluşu bütövlükdə sökülə bilər, sabit və etibarlı şəkildə işləyir və asan təmir olunur;
4. Montaj başlığı və tutuş çənəsi lehimli poladdan hazırlanmışdır;
5. Tənzimlənən Tutuş Çənəsi (seçim), ± 2 düym əsas sıxma ölçüsündə tənzimlənə bilər;
6. Unikal ayaq klapanı və əl pnevmatik cihazı ilə idarə olunan xarici hava çəni reaktiv partlatma cihazı ilə təchiz olunmuşdur;
7. Geniş, alçaq profilli və sərt təkərləri idarə etmək üçün gücləndirici qolu ilə.
| Motor gücü | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Enerji təchizatı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum təkər diametri | 44"/1120mm |
| Maksimum təkər eni | 14"/360 mm |
| Xarici sıxac | 10"-21" |
| Daxili sıxac | 12"-24" |
| Hava təchizatı | 8-10 bar |
| Dönmə sürəti | 6 dövr/dəq |
| Muncuq qırıcı qüvvə | 2500 kq |
| Səs-küy səviyyəsi | <70dB |
| Çəki | 384 kq |
| Paket ölçüsü | 1100*950*950mm, 1330*1080*300mm |
| 20 düymlük bir konteynerə 24 ədəd yüklənə bilər | |
1. Təmirdən əvvəl enerji və hava mənbəyi ayırılmalıdır.
2. Maşın diqqətlə silinməlidir və gündəlik əməliyyatdan sonra sürüşən və ötürücü hissələr tez-tez yağlanmalıdır.
3. Qaz-su ayırıcısını və sürtkü yağlayıcısını tez-tez yoxlayın, çox su olduqda vaxtında boşaldın və yağ kifayət etmədikdə vaxtında doldurun.
4. Reduksiya qutusunda kifayət qədər sürtkü yağı olduğundan əmin olun. Yağ səviyyəsini yağ pəncərəsindən görə bilərsiniz. İş masasının mərkəzindəki plastik örtüyü açın, boltları açın və sonra bolt dəliklərindən yağ əlavə edin.