1. Əymə sütunu və pnevmatik kilidləmə montajı və sökülməsi qolu;
2. Altı oxlu boru 270 mm-ə qədər uzanır, altı oxlu boruların deformasiyasının qarşısını effektiv şəkildə ala bilər;
3. Ayaq klapanının incə quruluşu bütövlükdə sökülə bilər, sabit və etibarlı şəkildə işləyir və asan təmir olunur;
4. Montaj başlığı və tutma çənəsi alaşımlı poladdan hazırlanmışdır;
5. Tənzimlənən Tutuş Çənəsi (seçim), ± 2 düym əsas sıxma ölçüsündə tənzimlənə bilər;
6. Unikal ayaq klapanı və əl pnevmatik cihazı ilə idarə olunan xarici hava çəni reaktiv partlatma cihazı ilə təchiz olunmuşdur;
7. Geniş, alçaq profilli və sərt təkərləri idarə etmək üçün gücləndirici qolu ilə.
| Motor gücü | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Enerji təchizatı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum təkər diametri | 44"/1120mm |
| Maksimum təkər eni | 14"/360 mm |
| Xarici sıxac | 10"-21" |
| Daxili sıxac | 12"-24" |
| Hava təchizatı | 8-10 bar |
| Dönmə sürəti | 6 dövr/dəq |
| Muncuq qırıcı qüvvə | 2500 kq |
| Səs-küy səviyyəsi | <70dB |
| Çəki | 406 kq |
| Paket ölçüsü | 1100*950*950 mm 1330*1080*300 mm |
| 20 ədəd 20 düymlük bir konteynerə yüklənə bilər | |
1. Host iş masası: Təkərlər əsasən bu platformada sökülür və bu platforma əsasən təkərlərin yerləşdirilməsi və fırlanması rolunu oynayır.
2. Ayrıcı qolu: Təkər çıxarma maşınının yan tərəfində, əsasən təkəri halqadan ayırmaq üçün istifadə olunur ki, təkərin çıxarılması rahat şəkildə həyata keçirilsin.
3. Şişirtmə və boşaltma cihazı: Əsasən şindəki havanı asanlıqla şişirtmək və ya sökmək üçün buraxmağa xidmət edir və hava təzyiqini ölçmək üçün bir barometr də mövcuddur. Ümumi şin təzyiqi təxminən 2,2 atmosferdir. Həmçinin 0,2Mpa-ya bərabərdir.
4. Pedallar: Təkər dəyişdiricisinin altında 3 pedal açarı var və onlar müvafiq olaraq açarı saat əqrəbi istiqamətində və əks istiqamətdə fırlatmaq, sıxma açarını ayırmaq və halqa ilə təkər açarını ayırmaq üçün istifadə olunur.
5. Yağlayıcı maye: Təkərlərin sökülməsi və yığılması üçün faydalıdır, təkərlərin sökülməsi və yığılması zamanı dəyən ziyanı azaldır və təkərlərin sökülməsi və yığılması işini daha yaxşı yerinə yetirir.