1. Etibarlı, praktik, istifadəsi asan və aşağı texniki xidmət xərcləri
2. Yüksək sıxlıqlı köpüklü birləşmə montajı olan alüminium ərinti lövhəsi, deformasiya və aşınmaya davamlıdır
3. Hər iki uc köftə zənciri ilə, qapı lövhəsi isə möhürləyici zolaqla birləşdirilib, daha asan yığılır.
| Qapının ölçüsü | Xüsusi |
| Enerji təchizatı | 220V/380V |
| Panel Materialı | Alüminium ərintisi |
| Rəng | Ağ, Tünd Boz, Gümüşü Boz, Qırmızı, Sarı |
| Açılış Sürəti | 0,8 ilə 1,2 m/s arasında, tənzimlənən |
| Bağlanma Sürəti | 0.8m/s, tənzimlənən |
| Külək müqaviməti | 28-35m/s |
| İstifadə olunmuş | tikinti sənayesi, logistika, ev qarajı |
1. Bunu necə sifariş edə bilərəm?
Zəhmət olmasa, torpaq sahənizi, avtomobillərin sayını və digər məlumatları təqdim edin, mühəndisimiz torpağınız üçün plan hazırlaya bilər.
2. Nə qədər müddətə əldə edə bilərəm?
Əvvəlcədən ödənişinizi aldıqdan təxminən 45 iş günü sonra.
3. Ödəniş maddəsi nədir?
T/T, LC....