1. Servo yüksək sürətli motor və idarəetmə sistemi ilə təchiz olunmuşdur
3. Yaxşı hava keçirməzliyi, istiliyin qorunması və səs-küyün qarşısının alınması
4. Güclü və davamlı, gözəl görünüş
4. Birdən çox açılış üsulu
5. Tənzimlənən açma və bağlama sürəti.
| Motor gücü | 0.75 kVt/1.5 kVt/digər |
| Enerji təchizatı | 110V/220V/380V |
| Panel Materialı | Alüminium ərintisi |
| Rəng | Ağ, Tünd Boz, Gümüşü Boz, Qırmızı, Sarı |
| Panelin qalınlığı | 40 mm |
| Açılış Sürəti | 0,8 ilə 2,5 m/s arasında, tənzimlənən |
| Bağlanma Sürəti | 0.8m/s, tənzimlənən |
| Külək müqaviməti | 120 km/saat |
| İstifadə olunmuş | tikinti sənayesi, logistika |
1. Bunu necə sifariş edə bilərəm?
Zəhmət olmasa, torpaq sahənizi, avtomobillərin sayını və digər məlumatları təqdim edin, mühəndisimiz torpağınız üçün plan hazırlaya bilər.
2. Nə qədər müddətə əldə edə bilərəm?
Əvvəlcədən ödənişinizi aldıqdan təxminən 45 iş günü sonra.
3. Ödəniş maddəsi nədir?
T/T, LC....