1. Ayaq klapanının incə quruluşu bütövlükdə çıxarıla bilər, sabit və etibarlı şəkildə işləyir və asan təmir olunur;
2. Montaj başlığı və tutuş çənəsi lehimli poladdan hazırlanmışdır;
3.S41 altıbucaqlı yönümlü boru 270 mm-ə qədər uzadılıb, altıbucaqlı şaftın deformasiyasının qarşısını effektiv şəkildə alır;
4. Təzyiqli təkər qolu, düz, alçaq profilli və sərt təkərlərin idarə olunması üçün köməkçi;
5. Müştərinin tələbi ilə köməkçini düzəltmək asan olan ehtiyat köməkçi fiksasiya dəliyi.
| Motor gücü | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Enerji təchizatı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum təkər diametri | 44"/1120mm |
| Maksimum təkər eni | 14"/360 mm |
| Xarici sıxac | 10"-21" |
| Daxili sıxac | 12"-24" |
| Hava təchizatı | 8-10 bar |
| Dönmə sürəti | 6 dövr/dəq |
| Muncuq qırıcı qüvvə | 2500 kq |
| Səs-küy səviyyəsi | <70dB |
| Çəki | 295 kq |
| Paket ölçüsü | 1100*950*950 mm |
| 20 düymlük bir konteynerə 24 ədəd yüklənə bilər | |
1. Təkərdən havanı çıxarın.
2. Bütün qurğuşun ağırlıqlarını halqadan çıxarın.
3. Təkəri təyin olunmuş yerə qoyun, təkəri dəfələrlə fırladın və təkər kürəyini basın, təkəri polad halqadan tamamilə ayırmaq üçün təkər kürəyinin pedalını basın.
4. Jantı fırlanan masa üzərinə qoyun və jantı kilidləmək üçün təkər sıxacının pedalını basın.
5. Təkərin daxili halqasına yağ çəkin.
6. Patronun daxili diyircəyi polad halqanın kənarına yapışacaq şəkildə sökmə qolunu aşağı çəkin və başlığın uzatma kilid qolunu başlığın teleskopik qol kilidi ilə kilidləyin.
7. Lömlə təkəri qaldırıcı başlığa qaldırın, patronu fırlatmaq üçün fırlanan pedalı basın və təkərin bir tərəfini çıxarın.
8. Digər təkəri də eyni şəkildə çəkin.