1. 2006/42/CE saylı EC maşınqayırma direktivinə uyğun olaraq CE sertifikatı.
2. Ev qarajlarında, avtomobil satıcılarında və ictimai dayanacaqlarda istifadə edilə bilər.
3.Sıfır dirək liftin ətrafında daha çox yerdən istifadə etməyinizə kömək edir.
4. Qaldırma qabiliyyəti 2700 kq/6000 funt.
5.2100 mm istifadəyə yararlı platforma eni parklanmanı və geri çəkilməsini daha da asanlaşdırır.
6.24v idarəetmə gərginliyi elektrik şokundan qoruyur.
7. Bütün qaldırma və ya endirmə prosesləri zamanı nəqliyyat vasitənizi qorumaq üçün dinamik kilidləmə təhlükəsizlik xüsusiyyəti.
8. Hidravlik silindrlər tərəfindən birbaşa idarə olunan ekvalayzer platformanın sinxronizasiyasını və səviyyəsini təmin edir.
9. Çoxmərhələli kilid sistemi, avtomatik kilid və elektrik kilid açma sistemi.
10. Daxili istifadə üçün toz sprey örtüklü səth müalicəsi, açıq havada istifadə üçün isti sinkləmə.
| Məhsul Parametrləri | |
| Model № | CHSPL2700 |
| Qaldırma qabiliyyəti | 2700 kq |
| Qaldırma Hündürlüyü | 2100 mm |
| İstifadə edilə bilən platforma eni | 2100 mm |
| Kilidləmə Cihazı | Dinamik |
| Kilid açılması | Elektrikli avtomatik buraxma və ya əl ilə |
| Sürücülük Rejimi | Hidravlik İdarəetmə |
| Enerji təchizatı / Motor tutumu | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Park yeri | 2 |
| Təhlükəsizlik Cihazı | Düşməyə qarşı cihaz |
| Əməliyyat Rejimi | Açar açarı |
S1: Siz istehsalçısınız?
A: Bəli.
S2. Ödəniş şərtləriniz nədir?
A: T/T 50% depozit, çatdırılmadan əvvəl isə 50%. Balansı ödəməzdən əvvəl məhsulların və paketlərin şəkillərini sizə göstərəcəyik.
S3. Çatdırılma şərtləriniz nədir?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Çatdırılma vaxtınız necədir?
A: Ümumiyyətlə, əvvəlcədən ödənişinizi aldıqdan sonra 45-50 gün çəkəcək. Xüsusi çatdırılma müddəti məhsullardan və sifarişinizin miqdarından asılıdır.
S5. Zəmanət müddəti nə qədərdir?
A: Polad konstruksiya 5 il, bütün ehtiyat hissələri 1 il.