1. Yaşayış və kommersiya binalarının zirzəmi qarajı dayanacağı həlli.
2.CPT-2 pit-park sistemi, 2 (EB), 2X2 (DB) avtomobil üçün müstəqil dayanacaq yerləri təmin edir, hər biri digərinin üstündə, dayanacaq yerinə maili şəkildə (təxminən 7,5 dərəcə) daxil olmaq mümkündür.
3. Yükləmə qabiliyyəti 2000 kq.
4. Daha aşağı çuxur hündürlüyünə malik maili aşağı platforma.
5. Daha yaxşı parklanma üçün yellənən lövhəli sinklənmiş platforma.
6. Daha kiçik quraşdırma hündürlükləri halında belə, iki avtomobil asanlıqla bir-birinin üstünə park edilə bilər.
7. Polad kabellər yıxılmalara qarşı əlavə qoruma təmin edir.
8. Daxili istifadə üçün toz sprey örtüklü səth müalicəsi, açıq havada istifadə üçün isti sinkləmə.
| Məhsul Parametrləri | |
| Model № | CPT-2/4 |
| Qaldırma qabiliyyəti | 2000 kq/5000 funt |
| Qaldırma Hündürlüyü | 1650 mm |
| Yuxarı | 1650 mm |
| Çuxur | 1700 mm |
| Kilidləmə Cihazı | Dinamik |
| Kilid açılması | Elektrikli avtomatik buraxma və ya əl ilə |
| Sürücülük Rejimi | Hidravlik İdarəetmə + Zəncir |
| Enerji təchizatı / Motor tutumu | 380V, 5.5Kw 60s |
| Park yeri | 2/4 |
| Təhlükəsizlik Cihazı | Düşməyə qarşı cihaz |
| Əməliyyat Rejimi | Açar açarı |
1. Peşəkar avtomobil dayanacağı lift istehsalçısı, 10 ildən çox təcrübəyə malikdir. Biz müxtəlif avtomobil dayanacağı avadanlıqlarının istehsalına, yenilənməsinə, fərdiləşdirilməsinə və quraşdırılmasına sadiqik.
2. 16000+ parkinq təcrübəsi, 100+ ölkə və bölgə.
3. Məhsul Xüsusiyyətləri: Keyfiyyəti təmin etmək üçün yüksək keyfiyyətli xammaldan istifadə
4. Yaxşı keyfiyyət: TUV, CE sertifikatlı. Hər proseduru ciddi şəkildə yoxlayır. Keyfiyyəti təmin etmək üçün peşəkar QC komandası.
5. Xidmət: Satışdan əvvəl və satışdan sonra xüsusi xidmət zamanı peşəkar texniki dəstək.
6. Zavod: Çinin şərq sahilindəki Qingdao şəhərində yerləşir, Nəqliyyat çox əlverişlidir. Gündəlik tutumu 500 dəst.