1. 4 nəqliyyat vasitəsi üçün ikiqat geniş dizayn
2. Kompakt dizaynı sayəsində plana uyğun olaraq hazırlanmışdır, yer və xərc qənaəti.
3. İkiqat təhlükəsizlik kilidləri: birincisi bir hissəli tənzimlənən təhlükəsizlik kilidi nərdivanıdır, digəri isə polad məftil qırıldıqda avtomatik olaraq aktivləşdiriləcək.
4. Uçuş-enmə zolaqları geniş və ya dar nəqliyyat vasitələrini yerləşdirir
Ümumi qaldırma qabiliyyəti 5.4000 kq
6. Hər sütunda çox mövqeli təhlükəsizlik kilidləri
7.Gizli tək hidravlik silindr
8. Artan dəlik diametri kabel yorğunluğunu azaldır
9. Mexaniki yıxılmaya qarşı qıfıllar çoxsaylı dayanma hündürlüyünə imkan verir
10. Özelleştirilebilir güc blokunun yeri
11. İdarəetmə panelinin mövqeyi tənzimlənir
12. Polad kəndirin boşalmasına və qırılmasına qarşı qoruyucu cihaz
13.Səth müalicəsi: toz örtüyü
| Məhsul Parametrləri | |
| Model № | CHFL2+2 |
| Qaldırma qabiliyyəti | 4000 kq |
| Qaldırma Hündürlüyü | 1800/2100 mm |
| Uçuş-enmə zolaqları arasındakı eni | 3820 mm |
| Kilidləmə Cihazı | Dinamik |
| Kilid açılması | Elektrikli avtomatik buraxma və ya əl ilə |
| Sürücülük Rejimi | Hidravlik İdarəetmə + Kabel |
| Enerji təchizatı / Motor tutumu | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Park yeri | 4 |
| Təhlükəsizlik Cihazı | Düşməyə qarşı cihaz |
| Əməliyyat Rejimi | Açar açarı |
1. Peşəkar avtomobil dayanacağı lifti İstehsalçısı, 10 ildən çox təcrübəsi var. Biz müxtəlif avtomobil dayanacağı avadanlıqlarının istehsalına, yenilənməsinə, fərdiləşdirilməsinə və quraşdırılmasına sadiqik.
2.16000+ parkinq təcrübəsi, 100+ ölkə və bölgə.
3.Məhsul Xüsusiyyətləri: Keyfiyyəti təmin etmək üçün yüksək keyfiyyətli xammaldan istifadə
4.Yaxşı keyfiyyət: TUV, CE sertifikatlı. Hər proseduru ciddi şəkildə yoxlayır. Keyfiyyəti təmin etmək üçün peşəkar QC komandası.
5.Xidmət: Satışdan əvvəl və satışdan sonra xüsusi xidmət zamanı peşəkar texniki dəstək.
6.Fabrik: Çinin şərq sahilindəki Qingdao şəhərində yerləşir, Nəqliyyat çox rahatdır. Gündəlik tutumu 500 dəst.