•2 avtomobil üçün tək platforma
•Standart tipli çuxur dərinliyi: 1500-1600 mm
•Nəqliyyat vasitəsinin ölçüləri: hündürlük 1450-1500 mm, uzunluq 4900-5000 mm
•Standart tip üçün istifadəyə yararlı platforma eni: 2200 mm
•Standart dizayn: hər dayanacaq yeri üçün 2000 kq
•Səth emalı: toz boya
| Məhsul Parametrləri | |
| Model № | CPL-2A |
| Qaldırma qabiliyyəti | 2000 kq/4400 funt |
| Qaldırma Hündürlüyü | 1500 mm |
| Çuxurun hündürlüyü | 1500 mm |
| Sürücülük Rejimi | Hidravlik |
| Enerji təchizatı / Motor tutumu | 380V, 5.5Kw 60s |
| Park yeri | 2 |
| Əməliyyat Rejimi | Açar açarı |
1. Peşəkar avtomobil dayanacağı lift istehsalçısı, 10 ildən çox təcrübəyə malikdir. Biz müxtəlif avtomobil dayanacağı avadanlıqlarının istehsalına, yenilənməsinə, fərdiləşdirilməsinə və quraşdırılmasına sadiqik.
2.16000+ parkinq təcrübəsi, 100+ ölkə və region.
3. Məhsul Xüsusiyyətləri: Keyfiyyəti təmin etmək üçün yüksək keyfiyyətli xammaldan istifadə
4. Yaxşı keyfiyyət: CE sertifikatlı. Hər proseduru ciddi şəkildə yoxlayır. Keyfiyyəti təmin etmək üçün peşəkar QC komandası.
5. Xidmət: Satışdan əvvəl və satışdan sonra xüsusi xidmət zamanı peşəkar texniki dəstək.
6. Zavod: Çinin şərq sahilindəki Qingdao şəhərində yerləşir, Nəqliyyat çox əlverişlidir. Gündəlik tutumu 500 dəst.